Барселона и Жирона играят при резултат 1:1 в мач от 16-ия

...

НА ЖИВО: Барселона - Жирона 1:1, бърз отговор от блаугранас

Барселона и Жирона играят при резултат 1:1  в мач от 16-ия кръг на Ла Лига. Срещата ще отразим минута по минута на Gong.bg .

Артьом Довбик откри резултата на " Монтжуик ".

Гостите започнаха много интензивно в първите минути. Първо Довбик сътвори напрежение за Жул Кунде и завоюва корнер. Последва центриране, след което Давид Лопес опита акробатичен удар, само че не откри очертанията на вратата.

В 12-та минута това даде резултат. Виктор Циганков получи страховит извеждащ пас зад тила на Кристенсен. Украинецът напредна с топката и подаде към своя съотечественик - Артьом Довбик. Нападателят с едно допиране прати топката в гредата, след което тя влетя в мрежата.

Само 7 минути по-късно Барселона изравни. Рафиня центрира от ъглов удар, а Роберт Левандовски направи ужасно придвижване и отскок, с цел да надиграе бранителите и да означи за 1:1

LIVE Барселона - Жирона 1:1

0:1 Артьом Довбик 12'

1:1 Роберт Левандовски 19'

Стартови сформира:

Барселона: 13. Иняки Пеня, 2. Жоао Кансело, 4. Роналд Араухо, 8. Педри, 9. Роберт Левандовски, 11. Рафиня, 14. Жоао Феликс, 15. Андреас Кристенсен, 21. Френки Де Йонг, 22. Илкай Гюндоган, 23. Жул Кунде